23 Haziran 2024, Pazar

2 KIZ ÇOCUNU TACİZ EDEN ZANLIYA EK TUTUKLULUK VERİLDİ!

(17.05.2024…MHA) Gazimağusa’da bir işyerinde, 12 yaşındaki 2 kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunan M.M.O., hakkındaki soruşturma sürüyor.Polis  M.M.O.’yu bu sabah ek tutukluluk talebiyle Gazimağusa’da mahkeme huzuruna çıkarttı ve aleyhine mahkemeden 7 gün ek tutukluluk emri temin etti. Bugünkü duruşmada, Gazimağusa Kaza Mahkemesi’nde meselenin tahkikat memuru  Şükrü Hafız meseleyle ilgili olguları anımsattı.

Tanık polis Şükrü Hafız, zanlının, 14.05.2024’te, Gazimağusa’da Mr.Pound isimli işyerinde  12 yaşındaki 2 kız çocuğuna cinsel saldırıda bulunduğunu anımsattı.Hafız, gönüllü ifade veren zanlı hakkındaki soruşturmasını henüz tamamlayamadığını kaydetti ve ifadenin teyit ve tekzibi ile kamera görüntü incelemelerinin sürdüğünü kaydetti.Tanık polis tutukladığı zanlı hakkında mahkemeden tutukluluk emri istedi. Mahkeme, huzurundaki şahadeti değerlendirdi ve zanlının 7 gün daha poliste tutuklu kalmasına emir verdi. (MHA)

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BOĞAZİÇİ LAPATHOS KÖYÜNDE BAŞI BOŞ KÖPEKLER DEHŞET SAÇTI.

İskele ilçesine bağlı Boğaziçi köyünde başıboş köpekler, Sündüs Yanmaz’ın evinin bahçesine girerek evcil köpeğini parçaladı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir