16 Nisan 2024, Salı

Alsancak Köy Merkezi ve Belediye Binasına Elektrik Verilemeyecek!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Elektrik Kurumu (Kıb-Tek), bugün gerçekleştirilecek proje çalışması nedeniyle vatandaşları bilgilendirdi. Yapılan açıklamaya göre, Alsancak köy Merkezi (kahvehaneler bölgesi) ile Belediye binasının batı kısmına elektrik verilemeyecek. Elektrik kesintisi, 10:00 ile 13:00 saatleri arasında yaşanacak.

Kıb-Tek, alçak gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışmasının tamamlanması için geçici bir süre elektrik kesintisi yapılacağını duyurdu. Bu nedenle, Alsancak köy Merkezi (kahvehaneler bölgesi) ile Belediye binasının batı kısmında elektrik kesintisi yaşanacak.

Vatandaşların mağdur olmamaları için gerekli tedbirleri almaları ve kesinti süresince elektrikli cihazları kullanmamaları konusunda uyarılarda bulunuldu. Elektrik kesintisinin planlanan saatler arasında gerçekleşeceği ve en kısa sürede elektriğin tekrar sağlanacağı belirtildi.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu, yaşanacak kesintiyle ilgili gerekli çalışmaların titizlikle yürütüleceğini ve vatandaşlara en iyi hizmetin sunulacağını ifade etti. Kesintiyle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen vatandaşların, Kıb-Tek resmi internet sitesine başvurabileceği belirtildi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir