22 Mayıs 2024, Çarşamba

ARAÇTA SİLAH KANUNSUZ SİLAH BULUNDURAN 2 KİŞİ TUTUKLANDI!

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre 16.04.2024 tarihinde, saat 09:00 sıralarında, Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı CÖŞ Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon kapsamında, Minareliköy’de faaliyet gösteren bir süpermarketin araç park yeri içerisinde park halinde bulunan E.Y.(E-46)’nin kullanımıdaki ve  M.Y.C.(E-65)’nin yolcu olarak bulunduğu araçta ve üzerlerinde yapılan aramada, M.Y.C.’nin üzerinde kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurup taşıdığı bir adet tabanca, tabancaya ait iki adet şarjör ve toplam 6 adet canlı mermi tespit edilerek emare olarak alınmıştır.

Soruşturma kapsamında, M.Y.C.’nin Karaoğlanoğlu’nda kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada ise, başka bir adet tabanca ve tabancaya ait şarjörü de kanunsuz olarak tasarrufunda bulundurduğu tespit edilerek emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BİYOLOGLAR DERNEĞİ, 22 MAYIS ULUSLARARASI BİYOÇEŞİTLİLİK GÜNÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

Biyologlar Derneği (Bio-Der), doğal çevreyi ve biyoçeşitliliği korumanın her bireyin sorumluluğu olduğunu kaydederek, daha yeşil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir