14 Nisan 2024, Pazar

Başkan Deniz: “CHP Rize’de Rekor Oya Koşuyor!”

Başkan Deniz, yaptığı özverili çalışmalarıyla siyasi kulislerde büyük ilgi görmeye devam ediyor. Yerel seçim çalışmaları kapsamında kamuoyuna bilgilendirme yapan Deniz, halkın teveccühünün ve son anket verilerinin kendisini motive ettiğini belirtti. CHP’nin Rize’de rekor oya koştuğunu vurgulayan Deniz, “Genel seçimlerden bu yana yürüttüğümüz çalışmaları yerel seçimlerde de sürdürüyoruz. CHP Rize Belediye Başkan Adayı Necati Topaloğlu ile birlikte kapı kapı dolaşıyoruz. Kurum ve kuruluş ziyaretlerine de büyük önem veriyoruz. Sadece ziyaretlerle yetinmeyip saha çalışmalarımıza da devam ediyoruz. Halkımıza Rize’nin çözülmemiş kronik sorunlarını anlatıyor, çözüm önerilerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Deniz, “31 Mart günü sandıktan zaferle çıkacağımıza inanıyoruz ve halka nasıl hizmet edileceğini herkese göstereceğiz. Bize güvenen, inanan ve destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Rize’nin kötü kaderini yenecek ve 31 Mart’ta değişimin sesi Rize’den tüm Türkiye’ye duyulacak” ifadelerini kullandı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir