16 Nisan 2024, Salı

Cem Karaca İçin Unutulmaz Bir Müzikal: Cem Olmak

Müzik ve dansın bir araya geldiği özel bir gösteri ile Cem Karaca’ya saygı niteliği taşıyan bir müzikal hayat buluyor. Cem Özer ve 12 kişilik ekibi, seyircilere müzik ve dansı bir arada sunacakları bu özel gösteri için hazırlıklarını tamamladı.

Girne Belediyesi tarafından yapılan açıklamaya göre, müzikalde elde edilecek olan gelirler, Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneği’ne bağışlanacak. Cem Özer’in başrolünde yer aldığı “Cem Olmak” müzikali, ilk olarak bugün Gazimağusa Rauf Raif Denktaş Kongre ve Kültür Merkezi’nde sahnelenecek. Ardından yarın Güzelyurt Belediyesi Tiyatro Salonu’nda ve 4 Mart Pazartesi günü de Yakın Doğu Üniversitesi Lefkoşa Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde izleyicilerle buluşacak.

Açıklamada, online biletlerin www.kibrisbiletcim.com adresinden 300 TL karşılığında temin edilebileceği belirtilirken, ayrıca biletlerin Girne Belediyesi Yeni Hizmet Binası (Danışma), Gazimağusa Belediyesi, Güzelyurt Belediyesi ve tüm Gloria Jean’s Cofees şubelerinden de satın alınabileceği ifade edildi. Biletler, oyun günleri kapıda da satışa sunulacak.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir