22 Mayıs 2024, Çarşamba

DÖVEÇ GROUP, TÜRKİYE MARKA ZİRVESİ’NDE ‘KUZEY KIBRIS’TA YILIN İNŞAAT FİRMASI’ ÖDÜLÜNÜ ALDI

Döveç Group, İstanbul İş İnsanları Derneği tarafından düzenlenen 8. Türkiye Marka Zirvesi’nde “Kuzey Kıbrıs’ta Yılın İnşaat Firması” ödülüne layık görüldü.

Dün akşam İstanbul’da gerçekleşen ödül töreni, iş, sanat, basın ve cemiyet dünyasından çok özel 400’e yakın davetlinin katılımıyla büyük bir coşkuyla kutlandı. Zirve, “İhracatın Yol Haritası” ve “Markalar Konuşuyor” başlıklı panellerle başladı ve ardından çeşitli sektörlerde başarılı markaların ödüllendirildiği prestjli törenle sona erdi.

Döveç Group adına ödülü kabul eden Kaveh Jafari, yaptığı konuşmada, “Bu ödül, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektörüne yaptığımız yatırımların ve kaliteli hizmet anlayışımızın bir göstergesidir. Döveç Group olarak, Kuzey Kıbrıs’ın gelişimine katkıda bulunmaya ve yenilikçi projelerle sektörde öncü rol oynamaya devam edeceğiz. 35 yıllık başarı hikayesinde emeği geçen tüm Döveç ailesine sonsuz teşekkürler” şeklinde konuştu..

Döveç Group, Kuzey Kıbrıs’ta bugüne kadar birçok başarılı projeye imza atmış köklü bir inşaat firması olarak yenilikçi yaklaşımı ve yüksek kaliteli hizmet anlayışı ile öne çıkarken, müşteri memnuniyeti odaklı projelerle bölgenin kalkınmasına katkıda bulunmaktadır.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BİYOLOGLAR DERNEĞİ, 22 MAYIS ULUSLARARASI BİYOÇEŞİTLİLİK GÜNÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

Biyologlar Derneği (Bio-Der), doğal çevreyi ve biyoçeşitliliği korumanın her bireyin sorumluluğu olduğunu kaydederek, daha yeşil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir