22 Mayıs 2024, Çarşamba

DÜNYA PİLOTLAR GÜNÜ ERCAN’DA KUTLANDI

 Ercan Havalimanı’nda Dünya Pilotlar Günü nedeniyle tüm şirketlerin kokpit ekiplerine hediye jesti yapıldı.

   T&T Havalimanı İşletmeciliği tarafından organize edilen kutlamada, havalimanına gelen uçak şirketlerinin kokpit ekiplerine 26 Nisan “Dünya Pilotlar Günü” nedeniyle Kıbrıs’a özgü hediyeler takdim ederek, pilotların bu özel günlerinde unutmadıkları ifade edildi.

   T&T Havalimanı İşletmeciliği Genel Müdürü M. Serhat Özçelik, “Bizleri sevdiklerimize kavuşturmak için gece gündüz demeden, ülkeden ülkeye, kıtadan kıtaya taşıyan, havacılığa sevdalı tüm pilotlarımızın Dünya Pilotlar Gününü kutluyor, sağlıklı, huzurlu, emniyetli nice mutlu uçuşlar diliyoruz. Onlar, her gün milyonlarca yolcuyu dünyanın bir ucundan bir ucuna güvenle ulaştırıyor. Havacılığın en temel ve vazgeçilmez unsuru olan, üstlenmiş oldukları sorumlulukla uçuş emniyeti ve havacılık güvenliğinin ayrılmaz parçası olan değerli pilotlarımız, büyük bir özveri gerektiren görevlerini başarıyla gerçekleştirdikleri için kendileriyle gurur duyuyoruz.”

   Kendilerini oldukça memnun eden bu jest karşısında duydukları memnuniyeti dile getiren pilotlar, T&T Havalimanı İşletmeciliği yetkililerine teşekkür ettiler.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BİYOLOGLAR DERNEĞİ, 22 MAYIS ULUSLARARASI BİYOÇEŞİTLİLİK GÜNÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

Biyologlar Derneği (Bio-Der), doğal çevreyi ve biyoçeşitliliği korumanın her bireyin sorumluluğu olduğunu kaydederek, daha yeşil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir