23 Nisan 2024, Salı

Fenerbahçe’nin Yıldız Forveti Dzeko, Milli Takım Teknik Direktörüyle Görüştü ve Serdar Dursun İçin Özel Teklifte Bulundu!

Fenerbahçe’nin başarılı forveti Edin Dzeko, Türkiye Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile bir görüşme gerçekleştirdi ve takım arkadaşı Serdar Dursun için özel bir teklifte bulundu. Dzeko, takım arkadaşları Rade Krunic, Leonardo Bonucci ve Serdar Dursun ile birlikte Montella ile bir akşam yemeği yedi. Yemekte Dzeko, Serdar Dursun’un performansını övdü ve onu milli takıma çağrılması için teşvik etti. Dzeko, Montella’ya “Serdar Dursun’un Fenerbahçe’ye dönüşü çok iyi oldu, sahada güzel anlaşıyoruz. Milli Takım’a alırsan pişman olmazsın.” şeklinde konuştu.

Montella, yemekte Bonucci’ye Euro 2024 için başarılar diledi ve Krunic ile Dzeko’ya Bosna’nın play-offları geçip EURO 2024’te yer alması için iyi dileklerde bulundu. Dzeko ve Bonucci ise Türkiye’nin gizli favoriler arasında olduğunu ve çok iyi bir kadro ile jenerasyona sahip olduklarını belirttiler.

Fenerbahçe’nin ünlü forveti Edin Dzeko, Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile bir araya gelerek takım arkadaşı Serdar Dursun’un milli takıma çağrılması için özel bir teklifte bulundu. Dzeko, yemekte Serdar Dursun’un performansını överek, onun milli takıma alınması durumunda hiçbir şekilde pişman olunmayacağını söyledi.

Montella, yemekte Bosna-Hersekli futbolcular Bonucci ve Dzeko’ya başarılar dilerken, Türkiye’nin EURO 2024’te favori takımlardan biri olduğunu ifade etti. Dzeko ve Bonucci ise Türkiye’nin güçlü bir kadroya ve jenerasyona sahip olduğunu ve başarılı olabileceklerini belirttiler.

Sonuç olarak, Fenerbahçeli yıldız futbolcu Edin Dzeko’nun, Milli Takım Teknik Direktörü Vincenzo Montella ile yaptığı görüşmede Serdar Dursun için özel bir teklifte bulunduğu ve onun milli takıma alınması için teşvik ettiği ortaya çıktı. Montella, Bosna-Hersekli futbolcular Bonucci ve Dzeko’ya başarılar dilerken, Türkiye’nin EURO 2024’te iddialı olabileceğini vurguladı. Dzeko ve Bonucci ise Türkiye’nin güçlü bir kadroya sahip olduğunu belirttiler.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Fenerbahçe’li Mert Hakan Yandaş, Galatasaray’ın Türkiye Kupası’ndan elenmesine tepki gösterdi!

Fenerbahçe’nin tecrübeli oyuncusu Mert Hakan Yandaş, Galatasaray’ın Türkiye Kupası’ndan elenmesinin ardından sosyal medya hesabından bir …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir