15 Nisan 2024, Pazartesi

Hazar Ergüçlü, “Timsah Ateşi” oyunu ile Girne’de sahneye çıkıyor

İnci Taneleri” isimli dizideki rolü ile Türkiye gündemine oturan oyuncu Hazar Ergüçlü’nün de kadrosunda yer aldığı “Timsah Ateşi” adlı tiyatro oyunu, 26 – 27 Nisan tarihlerinde Girne’de sahnelenecek.

 Girne Belediyesi ve Birinci Global’in iş birliğiyle; Kamacı Grup, Özmerhan Grup, Rocks Hotel, Uptown Hotel ve Girne American Üniversitesinin destekleriyle sahnelenecek olan oyun, Girne Amerikan Üniversitesi Spectrum Salonu’nda saat 20.00’de perde açıyor.

 Girne Belediyesi Sosyal İşler Şube Amirliğinden verilen bilgiye göre, iki gün boyunca sahnelenecek oyundan elde edilen gelirin yarısı Şampiyon Melekleri Yaşatma Derneğine, diğer yarısı ise Girne Belediyesi Hayvan Barınağı ve Rehabilitasyon Merkezine bağışlanacak. Oyunun biletleri www.kibrisbiletcim.com adresinden online olarak alınabilecek.

Meghan Tyler’in kaleme aldığı, Mehmet Ergen’in yönettiği ve Zeynep Anacan’ın çevirdiği oyunun oyuncu kadrosu ise Hazar Ergüçlü, Funda Eryiğit, Okan Demirok ve Hidayet Erdinç gibi usta isimlerden oluşuyor.

Timsah Ateşi, zıt kutuplarda yaşayan iki kız kardeşin babalarıyla olan çalkantılı hikayesini konu alıyor. İzleyicileri duygusal bir yolculuğa çıkaracak olan oyun, aile bağlarının derinliklerine iniyor.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir