14 Nisan 2024, Pazar

“İlaç ve Eczacılık Dairesi Yasa Tasarısı” komitede ele alındı

Cumhuriyet Meclisi, İdari, Kamu ve Sağlık İşleri Komitesi bugün saat 10.30’da UBP Milletvekili Komite Başkanı Emrah Yeşilırmak başkanlığında toplandı.

“İlaç ve Eczacılık Dairesi (Kuruluş, Görev ve Çalışma Esasları ) (Değişiklik) Yasa Tasarısı”, “Tasdik Memurları Yasa Tasarısı” ve “Belediyeler (Değişiklik) Yasa Önerisi”ni ele alan komite bu düzenlemelerle ilgili çalışmalarına bir sonraki toplantıda devam edecek.

Meclisten yapılan açıklamaya göre, komite toplantısına davetli olarak Maliye Bakanı Özdemir Berova, Sağlık Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Personel Dairesi, KTAMS, KAMU-SEN ve Kıbrıs Türk Eczacılar Birliği’nden yetkililer katıldı.

Komite üyesi CTP Milletvekili Devrim Barçın ile UBP Milletvekili Fırtına Karanfil’in yanı sıra CTP Milletvekilleri Fazilet Özdenefe, Erkut Şahali, Ongun Talat, Salahi Şahiner ve bağımsız milletvekilleri Ayşegül Baybars ile Jale Refik Rogers de toplantıda yer aldı.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir