14 Nisan 2024, Pazar

İskele-Boğaz Anayolu’nda Uyuşturucu Operasyonu: Şüpheli Araçta Bulunan Maddeler!

İskele-Boğaz Anayolu üzerinde gerçekleşen bir olayda, Polis Ekipleri tarafından yapılan trafik kontrolünde dikkat çeken bir durum yaşandı. Trafik suçundan dolayı trafikten men edilen bir araçta yolcu olarak bulunan C.L.E. (K-34) isimli şahsın üzerinde yapılan aramada, yaklaşık 0.1 gram ağırlığında uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan iki adet cam pipo bulundu. Bu bulguların ardından söz konusu şahıs tutuklandı ve soruşturma devam ediyor.

Olayın detayları, İskele-Boğaz Anayolu üzerinde gerçekleşen bir trafik kontrolü sırasında ortaya çıktı. Polis ekipleri, rutin olarak gerçekleştirdikleri kontrol esnasında şüpheli davranışlar sergileyen bir aracı durdurdu. Yapılan aramalarda, C.L.E. (K-34) isimli yolcunun üzerinde uyuşturucu madde bulundu. Yaklaşık 0.1 gram ağırlığındaki bu madde, polis ekipleri tarafından emare olarak alındı. Aynı zamanda şahsın üzerinde bulunan iki adet cam pipo da incelenmek üzere emniyete götürüldü.

Polis ekipleri, yapılan araştırmalar sonucunda C.L.E.’nin tutuklanmasına karar verdi. Şahsın üzerinde bulunan uyuşturucu madde ve pipo ile ilgili olarak soruşturma başlatıldı. İskele-Boğaz Anayolu üzerinde yaşanan bu olay, polis ekiplerinin titiz çalışmaları sayesinde açığa çıktı. Uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen operasyonlara aralıksız devam edileceği belirtildi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir