14 Nisan 2024, Pazar

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nde Yolsuzluk Operasyonu: Mütevelli Heyeti Başkanı ve Hissedarlar Tutuklandı!

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nde yaşanan sahte diploma ve yolsuzluk skandalıyla ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Okulun Mütevelli Heyeti Başkanı Kemal Dürüst, Genel Sekreter Serdal Gündüz, Koordinasyon Ofis Sorumlusu Amir Shakerifard ve okula sahte fatura kesen Ş.K, Mali Polis tarafından tutuklandı. Güzelyurt Kaza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkarılan zanlılar için polis, 5’er gün ek tutukluluk istedi.

Mahkeme zanlıların poliste daha fazla tutuklu kalmalarına karar vererek, 5’er gün süreyle tutukluluklarının devamına hükmetti. Bu gelişmelerin ardından soruşturma kapsamında detaylı bir inceleme başlatıldığı belirtildi. Olayın detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için takipçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. (MHA)

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir