27 Mayıs 2024, Pazartesi

MALİYE BAKANI BEROVA, RESMİ TEMASLARDA BULUNMAK AMACIYLA YARIN ANKARA’YA GİDİYOR

Maliye Bakanı Özdemir Berova, resmi temaslarda bulunmak amacıyla yarın Ankara’ya gidiyor.

Maliye Bakanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Bakan Berova yarın saat 18.00’de Ankara Ticaret Odası, 19.00’ da ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni ziyaret edecek.

Berova, 16 Mayıs Perşembe sabahı saat 10.00’da ise Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat ile görüşecek. Daha sonra 14.00’de MÜSİAD Ankara Başkanı Hasan Fehmi Yılmaz ve ardından Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ardıç ile bir araya gelecek Berova, Ankara’daki temaslarını 16 Mayıs Perşembe günü tamamlayacak. Berova’nın perşembe gecesi ülkeye dönmesi bekleniyor.

Berova’ya temaslarında, Maliye Bakanlığı Genel Koordinatörü Saadet Hüdaverdi, Maliye Bakanlığı Özel Kalem Müdürü Kamil Ağcabay, Kıbrıs Türk Ticaret Odası (KTTO) Başkanı Turgay Deniz, Kıbrıs Türk Sanayi Odası (KTSO) Başkanı Ali Kamacıoğlu, MÜSİAD KKTC Başkan Yardımcısı İrfan Yılmaz ile KTSO, KTSO Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik edecek.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

NAİMOĞULLARI, “ BU EYLEM SÜRESİZDİR”

Hayvan Üreticileri ve Yetiştiricileri Birliğinin, Başbakanlık önünde sendika siyasi parti ve örgütlerin desteğiyle yaptığı eylem …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir