16 Nisan 2024, Salı

Polis Tarafından Tutuklanan Hırsızın İtirafları Şoke Etti!

Gazimağusa’da yaşanan bir hırsızlık olayıyla ilgili polis, Y.U. isimli şüpheliyi mahkemeden tahkikat maksatlı 3 gün tutuklama kararı alarak gözaltına aldı. Mahkemede, olayın detaylarını Gazimağusa Polis Müdürlüğü’nde görevli polis çavuşu Hamza Tarman aktardı.

Tarman, şüphelinin, 2 Mart 2024 tarihinde Gazimağusa’da bulunan Toros benzin istasyonunun marketinin kapısını hasara uğratarak açtığını, içeride bulunan 300 TL bozuk para, market kasasından 200 TL nakit para ve bel çantasında bulunan 350 TL nakit para ile sigara reyonundaki 147 adet sigarayı çaldığını ifade etti.

Polis çavuşu, şikayet üzerine yapılan incelemede güvenlik kamerası kayıtlarından şüphelinin görüntülerini tespit ederek tutukladıklarını belirtti. Ayrıca zanlının bölgedeki diğer faili meçhul suçlarla bağlantısının olup olmadığını da araştıracaklarını aktardı.

Polis, mahkemeden tahkikatın salimen tamamlanabilmesi için süre talep etti ve mahkeme Y.U.’nun 3 gün daha poliste tutuklu kalmasına karar verdi. Bu süre içerisinde polis, olayı detaylı bir şekilde inceleyerek mahkemeye rapor sunacak.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir