23 Nisan 2024, Salı

TDP’de Yeni MYK Belirlendi! – İşte İsimler

TDP’nin geçtiğimiz pazar günü düzenlenen 8. Olağan Kurultayı sonrasında dün akşam ilk Parti Meclisi toplantısı gerçekleştirildi. Yeni Genel Başkan Zeki Çeler ve 50 üyeden oluşan PM, “Genel Sekreter ve Merkez Yürütme Kurulu seçimi” gündemiyle bir araya geldi. Geçtiğimiz dönem Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Nevzat Özkunt, Genel Sekreterlik görevine oybirliğiyle seçildi.

Merkez Yürütme Kurulu (MYK) şu isimlerden oluştu: Zeki Çeler (Başkan), Nevzat Özkunt – Genel Sekreter, Dr. Suphi Hüdaoğlu – Sağlık Politikaları, Erman Yaylalı – Ekonomik Kalkınma ve Yerel İş Gücü Politikaları, Güner Ersen – Ticaret, Yerel Sanayi ve Üretim Politikaları, Yasemin Çobanoğlu – Çevre ve İklim Politikaları, Mine Atlı – Kıbrıs ve Dış İlişkiler Sekreteri, İlke Davulcu – Basın Yayın ve Propaganda, Hasan Umur – Sivil Toplum Örgütleri, Hüseyin Hallaçoğlu – Örgütlenme Sekreteri, Evrim Hınçal – Mali Sekreter.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

SEYİR HALİNDEKİ ARAÇ ALEV ALDI

Polis Basın Subaylığı’ndan edinilen bilgiye göre 22.04.2024 tarihinde, saat 14:30 sıralarında, Tatlısu – Girne Anayolu …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir