14 Nisan 2024, Pazar

TDP’nin Yeni Genel Başkanı Zeki Çeler’den İlk Atama: Genel Sekreterlik Görevine Oy Birliğiyle Nevzat Özkunt Seçildi!

TDP’nin geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen 8. Olağan Kurultayı sonrasında dün akşam ilk PM toplantısı düzenlendi. Yeni Genel Başkan Zeki Çeler ve 50 kişilik PM üyeleri, toplantılarında “Genel Sekreter ve MYK seçimi” konularını ele aldılar. Toplantıda, geçtiğimiz dönemde Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten Nevzat Özkunt oy birliğiyle Genel Sekreterlik görevine getirildi.

MYK’da şu isimler görev aldı; Zeki Çeler (Başkan), Nevzat Özkunt – Genel Sekreter, Dr. Suphi Hüdaoğlu – Sağlık Politikaları, Erman Yaylalı – Ekonomik Kalkınma ve Yerel iş gücü politikaları, Güner Ersen – Ticaret, Yerel Sanayi ve Üretim Politikaları, Yasemin Çobanoğlu – Çevre ve İklim Politikaları, Mine Atlı – Kıbrıs ve Dış İlişkiler Sekreteri, İlke Davulcu – Basın Yayın ve Propaganda, Hasan Umur – Sivil Toplum Örgütleri, Hüseyin Hallaçoğlu – Örgütlenme Sekreteri, Evrim Hınçal – Mali Sekreter.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir