16 Nisan 2024, Salı

Türkiye Cumhuriyeti’nin Lefkoşa Büyükelçisi At Yarışları Derneği Yetkililerini Misafir Etti!

Kıbrıs Türk At Yarışları Derneği yetkilileri, Türkiye Cumhuriyeti’nin Lefkoşa Büyükelçisi Metin Feyzioğlu’nu ziyaret etti. Ülkemizde gelişmekte olan at yarışları ile ilgili çalışmalar yürüten dernek yetkilileri, yaşadıkları sıkıntıların çözümü için Büyükelçi Feyzioğlu’ndan destek istedi. Dernek Başkanı Bahir Çetinkaya, at yarışlarının yapıldığı parkurun güvenlik bariyerlerinin acil olarak yapılması gerektiğine dikkat çekerek, Büyükelçi Feyzioğlu’ndan destek istedi ve camia ile ilgili geniş çaplı bilgiler verdi.

Başkan Çetinkaya, Büyükelçi’yi at yarışlarına davet ederek, onur duyacaklarını belirtti. Büyükelçi Feyzioğlu ise KKTC’nin her alanda gelişmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirterek, derneğin ihtiyaç duyduğu noktalar için neler yapılabileceğinin ele alınacağını kaydetti. Görüşmenin sonunda Başkan Çetinkaya, Büyükelçi Feyzioğlu’na anı plaketi takdim etti.

Başkan Çetinkaya, bugün gerçekleşen görüşmede, at yarışlarının organize edildiği Kıbrıs Türk At Yarışları Derneği’nin olumlu geri dönütler aldıklarını belirtti. Dernek yetkilileri, at yarışlarına olan ilginin artması ve daha iyi koşulların sağlanması için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir