22 Mayıs 2024, Çarşamba

YASA DIŞI BAHİS OYNATAN ŞAHISLARIN EVİNDE UYUŞTURUCU BULUNDU

Polis Basın Subaylığı’ndan alınan bilgiye göre 07.05.2024 tarihinde, saat 18:00 sıralarında, Girne’de, CÖŞ ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon kapsamında, M.R.(E-28) ve D.B(E-33)’nin kalmakta oldukları ikametgahta yapılan aramada, yaklaşık 5 gram ağırlığında tütün ile karışık hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, içerisinde yaklaşık 100 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan öğütücü ve üzerlerinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan, uyuşturucu içiminde kullanılan muhtelif malzemeler tespit edilerek emare olarak alınmıştır.

Operasyon kapsamında ayrıca, bahse konu şahısların yetkili makamdan izinsiz ve kanunsuz olarak internet üzerinden bahis ve kumar oynattıkları da tespit edilmiştir. Bahse konu şahıslar ve yasadışı kumar mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen  Y.Y.(E-30), D.W.(E-30), K.L.(E-27), T.D.(E-51) ve J.Z.(E-39) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BİYOLOGLAR DERNEĞİ, 22 MAYIS ULUSLARARASI BİYOÇEŞİTLİLİK GÜNÜ NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

Biyologlar Derneği (Bio-Der), doğal çevreyi ve biyoçeşitliliği korumanın her bireyin sorumluluğu olduğunu kaydederek, daha yeşil …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir