23 Haziran 2024, Pazar

YENİBOĞAZİÇİ BELEDİYESİ, 1 HAZİRAN DÜNYA ÇOCUK ŞENLİĞİNİ COŞKUYLA KUTLADI

Yeniboğaziçi Belediyesi, 1 Haziran Dünya Çocuk Şenliği’ni büyük bir coşkuyla kutladı. Başkan Katip Demir, Türkiye’deki ve dünya genelindeki tüm çocukların bu mutlu gününü kutladı ve etkinliğe katılan çocuklara çeşitli ikramlarda bulundu. Yeniboğaziçi Belediyesi tarafından düzenlenen şenlik, çocuklar ve ailelerine unutulmaz bir gün yaşattı.

Etkinlikler, atölyeler, şişme oyunlar, yarışmalar, yüz boyama ve balon katlama aktiviteleriyle başladı. Kil atölyesi, çocuklara el becerilerini geliştirme fırsatı sundu. Maskotlar eşliğinde yapılan limbo ve mini disko dansları, katılımcılara eğlenceli anlar yaşattı. Çocuklar ayrıca at ve pony biniciliği deneyimi yaşama şansı buldu.

Gün boyu küçük masa oyunları da etkinlik alanında yer aldı ve çocuklar bu oyunlarla keyifli zaman geçirdi. Etkinlik boyunca çocuklara yönelik yiyecek ve içecek ikramları sunuldu. Ayrıca, köy pazarı etkinlik boyunca açık kalarak ziyaretçilere çeşitli ürünler sundu.

Çocuklar, eğlenceli ve neşeli saatler geçirerek 1 Haziran Dünya Çocuk Şenliği’ni coşkuyla kutladılar.

Editör: Fatoş Dalcı

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

BOĞAZİÇİ LAPATHOS KÖYÜNDE BAŞI BOŞ KÖPEKLER DEHŞET SAÇTI.

İskele ilçesine bağlı Boğaziçi köyünde başıboş köpekler, Sündüs Yanmaz’ın evinin bahçesine girerek evcil köpeğini parçaladı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir