14 Nisan 2024, Pazar

Yonca Kavşağı’nda Korkunç Kaza: Sürücü Tutuklandı!

Yonca Kavşağı-Ercan Anayolu’nun 3-5’inci kilometreleri üzerinde meydana gelen trafik kazasında, Samet Kaan KAZICI isimli sürücü yönetimindeki ZND 802 plakalı araç ile Ercan istikametine doğru seyir halindeyken dikkatsizlik sonucu direksiyon kontrolünü kaybetti. Bu esnada aynı istikamette seyir halinde olan Ali NANE yönetimindeki HK 216 plakalı minübüsün sağ yan kısmına çarptı.

Çarpmanın etkisiyle ZND 802 plakalı araç yol ortasındaki beton bariyerlere çarpıp dururken, HK 216 plakalı minübüs ise sola savrularak yolun solundaki akasya ağaçlarına ve çelik bariyerlere çarparak durdu. Kazada yaralanan olmazken, ZND 802 plakalı araç sürücüsü Samet Kaan KAZICI, mal sahibinden izinsiz ve sigorta kapsamaksızın araç kullanmak suçlarından dolayı tutuklandı. Soruşturma devam etmektedir.

Görgü tanıklarından alınan bilgilere göre, kazanın meydana geldiği Yonca Kavşağı-Ercan Anayolu’nun 3-5’inci kilometreleri, sürücüler arasında sık sık kazaların yaşandığı bir nokta olarak bilinmektedir. Trafik kazalarının artmasıyla birlikte yetkililer bölgede gerekli tedbirlerin alınması için çalışmalarını sürdürmektedir. Trafik güvenliği konusunda sürücülerin daha dikkatli olmaları ve kurallara uymaları önem arz etmektedir.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir