16 Nisan 2024, Salı

Girne’de Taksi Ücreti Yüzünden Çıkan Tartışmada Şoför Yolcuyu Dövdü – Polis Muhabiri

Kıbrıs’ın turistik beldesi Girne’de dün sabah yaşanan olayda, taksi ücreti nedeniyle çıkan tartışma kanlı bitti. Polis Basın Bülteni’ne göre, B.K. (E-34) adlı bir taksi şoförü ile aracında yolcu olarak bulunan K.K. (E-39) arasında çıkan anlaşmazlık kavgaya dönüştü. B.K., K.K.’yi önce iterek yere düşürdü, ardından da boğazına ve göğsüne yumruk savurarak darp etti ve cep telefonunu kırdı. Polis, olayla ilgili olarak her iki şahıs hakkında yasal işlem başlattı.

Kıbrıs’ın Derince bölgesinde meydana gelen üzücü bir başka olayda, 64 yaşındaki Mehmet Ali adlı bir kişi, misafir olarak bulunduğu bir evde aniden rahatsızlanarak hayatını kaybetti. Polis, olayın detaylarıyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini belirtti.

Gazimağusa ve İskele bölgelerinde yaşanan bir dizi hırsızlık olayıyla ilgili devam eden soruşturmada, 9 Şubat- 3 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleşen olaylardan şüphelenilen Y.U. (E-32) adlı bir kişi tutuklandı. Yapılan araştırmalarda, zanlının çeşitli değerli eşyaları çaldığı ve hırsızlık suçuyla suçlandığı ortaya çıktı.

Lefkoşa’da 22 Şubat tarihinde Zahra ve Tanzimat Sokak’ta yaşanan bir kavgayla ilgili devam eden soruşturmada aranan M.A.H. (E-29) adlı şahıs tutuklandı. Soruşturmanın sürdüğü belirtildi.

Ülke genelinde gerçekleştirilen polis operasyonları sonucunda ikamet izni olmayan bir kişi tutuklandı. Şahsın hukuki süreci devam ediyor.

Ayrıca, Yonca Kavşağı-Ercan ana yolunda dün akşam saatlerinde meydana gelen trafik kazasında, dikkatsizlik sonucu yaşanan bir çarpışma sonucu mal sahibinden izinsiz araç kullanan Samet Kaan Kazıcı (E-20) tutuklandı. Kazada yaralanan şans eseri olmazken, araçlar ve çevredeki alanlarda maddi hasar meydana geldi. Polis, konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir