15 Nisan 2024, Pazartesi

Kaza Kamerada! Anayolda Zincirleme Trafik Kazası yaşandı, Detaylar Ortaya Çıktı!

Lefkoşa’da meydana gelen trafik kazasında, 02 Mart 2024 tarihinde, saat 19.15 sularında, Boğazköy’de Lefkoşa’dan Girne istikametine giden ana yolun 5-6. kilometreleri üzerinde şiddetli bir kaza yaşandı. Kaza, aşırı sürat ve dikkatsizlik sonucu meydana geldi.

Kaza esnasında, kuzey istikametine doğru seyir halinde olan Rıdwan Olabode FAWEMI (E-24) yönetimindeki VC025 plakalı araç, aynı istikamette sol şeritte seyir halinde olan Harika EYYAMOĞLU (K-36) yönetimindeki KH237 plakalı araca arka taraftan çarptı. Çarpmanın etkisiyle VC 025 plakalı araç sağ şeride savruldu ve orada seyir halinde olan Caleb Markus LADAN (E-34) yönetimindeki KF 784 plakalı aracın sol yanına çarptı. Bu çarpışmanın etkisiyle ise KF784 plakalı araç orta refüje çarparak durabildi.

Kaza sonucunda herhangi bir yaralı olmazken, trafik ekipleri olayla ilgili soruşturmanın devam ettiğini bildirdi. Trafik kazası, hem araçlarda ciddi maddi hasara yol açarken hem de trafikte uzun süreli bir aksamaya neden oldu. Olay yerinden fotoğraflar da görüntülendi. Kazayla ilgili gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir