14 Nisan 2024, Pazar

Kıbrıs’ta Yarın Elektrik Kesintisi! Dikkat Edin…

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KıbTek) tarafından yapılan açıklamaya göre, yarın Başpınar, Değirmenlik ağıllar bölgesi ve Değirmenlik kırsal kesim arsalarında elektrik kesintisi uygulanacak. Kesinti, orta gerilim elektrik şebekesinde gerçekleştirilecek bir proje çalışması sebebiyle 09.00 ile yaklaşık 13.00 saatleri arasında planlanmaktadır.

Proje çalışmasının seyrine göre, elektrik enerjisinin belirtilen saatlerden daha erken ya da geç verilebileceği belirtildi. Bu nedenle, vatandaşlardan şebekede her an elektrik bulunmaktaymış gibi davranmaları istendi. Kesinti süresince yaşanabilecek olumsuzlukların en aza indirilmesi amacıyla gerekli önlemlerin alınması gerekmektedir.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KıbTek), vatandaşların kesinti hakkında bilgi sahibi olmaları ve gerekli tedbirleri almaları konusunda uyarıda bulunmaktadır. Kesinti ile ilgili daha fazla detay ve güncel bilgiler için Kıb-Tek’in resmi iletişim kanallarından yararlanabilirsiniz. Etkilenen bölgelerdeki abonelerin planlarını bu kesintiye göre düzenlemeleri önemle tavsiye edilmektedir.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Cumhurbaşkanlığında, bölgedeki gelişmeler değerlendirildi – Mağusa Haber Ajansı

Büyükelçi Feyzioğlu: “KKTC ve Kıbrıs Türk halkının güvenliği, koşulsuz müttefik ve garantör ülke Türkiye Cumhuriyeti’ne …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir