16 Nisan 2024, Salı

Mağusa Türk Gücü’nün ev sahipliğinde gerçekleşen İzcan Nurluöz Anı Turnuvası’nda Ödül Töreni Heyecanı!

Mağusa Türk Gücü Futbol Akademisi’nin ev sahipliğinde düzenlenen 1. İzcan Nurluöz Anı Turnuvası sona erdi. 2011 yaş kategorisindeki karşılaşmalar sonucunda 1. sırada Çetinkaya Urcan Vangöl Akademi, 2. sırada Mağusa Türk Gücü, 3. sırada Cihangir ve 4. sırada İskele Trabzon yer aldı. Maçların ardından saygı duruşu ve ödül töreni gerçekleştirildi.

Adıyaman depreminde hayatını kaybeden İzcan Nurluöz adına düzenlenen ve geleneksel hale gelecek olan turnuvada ilk ödüller, 2011 yaş grubunda sahiplerini buldu. Şampiyon Meleklerimiz’den İzcan Nurluöz’ün ailesi ve MTG akademi yetkilileri tarafından verilen ödüllerin ardından diğer yaş kategorilerindeki maçlar oynanarak turnuva sona erdi.

2013 grubunda 1. sırayı MTG Akademi, 2. sırayı Cihangir, 3. sırayı Çetinkaya ve 4. sırayı İskele Trabzon aldı. 2014 grubunda 1. sırayı yine MTG Akademi, 2. sırayı Çetinkaya, 3. sırayı MTG Akademi B ve 4. sırayı İskele Trabzon elde etti. 2015-16 grubunda ise 1. sırayı Çetinkaya, 2. sırayı MTG Akademi, 3. sırayı İskele Trabzon ve 4. sırayı Yeni Boğaziçi alarak mücadelelerini tamamladılar.

Tüm çocuklara katılım plaketleri, annesi Feriha Yigittürk, babası İhsan Nurluöz, dedesi İzcan Nurluöz, sponsorumuz Her – Tür Ltd Elektronik & Mobilya Direktörü Songül Akyalçın ve Devran Akyalçın, sponsor Mustafa Kayar, MTG Akademi Yöneticisi Hakan Şeren, MTG Akademi Koordinatörü Sercan Çavuşoğlu, Cihangir Koordinatörü Ahmet Topuz, Çetinkaya Koordinatörü Salih Işık ve İskele Trabzon Koordinatörü Zafer Kuş tarafından takdim edildi.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir