15 Nisan 2024, Pazartesi

UBP Milletvekili Ziya Öztürkler’den Sosyal Medya Açıklaması: Özgeçmişimi Meclis Sayfasından İnceleyebilirsiniz

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Ziya Öztürkler, son günlerde basında çıkan haberler üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Öztürkler, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

Basında çıkan haberlerde yer alan bazı açıklamaları açıklığa kavuşturmak istiyorum. 7 yıl boyunca ODTÜ Kalkanlı yönetim kurulunda görev aldım ve aynı şekilde DAÜ mütevelli heyetinde bulundum. Bu süre içerisinde alın terimle birçok diplomaya ve bilimsel yayına imza attım. Özgeçmişimde bulunan detaylı bilgilere Meclis sayfasından ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, birçok üniversitede akademik çalışmalara katıldım, dersler verdim ve bilimsel çalışmalarda yer aldım. 2020 – 2021 yılları arasında Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’nde misafir akademisyen olarak projelere katıldım ve yüksek lisans öğrencilerine akademik destek sağladım. Ancak, iş yoğunluğumdan dolayı bu sürecin devamı gelmedi. 2022 yılı itibariyle söz konusu üniversitenin herhangi bir biriminde akademik çalışmam bulunmamakta ve kadrosunda yer almamaktayım. Ayrıca, ilgili üniversitenin mütevelli heyetinde de hiçbir zaman yer almadım.

Bu açıklamayı yaparken şunu belirtmek isterim ki, akademik gelişim ve kendimi sürekli geliştirme çabalarım devam edecek. Üniversitelerde ve akademik ortamlarda projelerde yer almak benim için doğal bir gelişim sürecidir.

BU HABERİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bayramda KKTC’ye hava yolu ile gelen ve giden yolcu sayısı açıklandı

 KKTC’de 5-14 Nisan tarihlerini kapsayan 10 günlük Ramazan Bayramı’nda hava yolu ile gelen ve giden …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir